Corning firması tarafından daha önce üretilen Gorilla Glass’ın kullanım kolaylığı ve telefonları çizilmeden, çatlamadan, kırılmadan koruması hemen hemen herkes tarafından biliniyor. firması esnek yapıda olan Gorilla Glass 3D’yi kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor.

En iyiler arasında bulunan bir çok dokunmatik telefon üreticisi tarafından kullanılan Gorilla Glass, cam çerçeveye alternatif olarak plastik, kırılmaz, çizilmez çerçeve özelliği sunuyor. Ancak bu çerçeveler dikdörtgen özellikli olduğundan ve esnekliğe sahip olmadığından akıllı gözlük, akıllı saat gibi diğer teknolojik aletlerdeki gereksinimi karşılayamıyordu.

Yeni üretilecek olan 3D özellikli, esneklik kazandırılmış Gorilla Glass’lar, akıllı teknolojinin ürünlerinden olan gözlüklere ve akıllı saatlere de uyum göstereceğinden bu ürünlerin kullanıcılarındansanız, artık onları da çizilmekten, kırılmaktan, çatlamaktan koruyabileceksiniz. Bu ürünün tanıtımı CES 2014‘te yapılacak. Tanıtımından sonra detaylı bir inceleme yapacağız ve Teknofiber’de paylaşacağız. Bir sonraki yazımında görüşmek dileği ile…

İlgili Yazılar

Yorum Yap