Facebook Sayfamızı Beğen!

[Kapat]

Çocuklar için gerçekten yararlı bir uygulama ile karşınızdayız. Caribu ile çocuğunuzdan uzakta bir yerde olduğunuzda uygulama vasıtası ile çocuğunuza kitap okuyabilirsiniz.

Bazen iş ya da başka bir sebepten dolayı çocuğunuzdan uzakta olmanız gerekebilir. Ancak onlardan uzak olmanız, onlar ile yaptığınız etkinlikleri engellesin de istemezsiniz. Gün içinde yada yatmadan önce okuduğunuz kitaplar,  sıkıntı yaşamak istemediğiniz etkinliklerden biri ise Caribu uygulaması bu sorunu sizin için çözüyor.

Caribu Uygulaması

Caribu ile Çocuğunuza Bu Şekilde Kitap Okuyabilirsiniz.

iPad tabletler için tasarlanmış uygulamalardan biri olan Caribu çocuklar için hazırlanmış resimli e-kitapları, videolu görüşme sırasında okuyabilmenize olanak tanıyor. Böylece hem videolu görüşme yapabilecek hem de çocuğunuzun en sevdiği masalı ona okuyabileceksiniz. Okumaya hemen başlamanız için bir e-kitap uygulama ile ücretsiz olarak sunulurken daha fazla kitap için uygulama içinden satın alma seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Uygulamada bir kütüphaneniz oluyor ve oraya kitap ekliyebiliyorsunuz. Dilediğinizde de internete bağlanarak çocuğunuza görüntülü olarak kitap okuyabiliyorsunuz.

Caribu

Caribu kütüphanenize dilediğiniz kitabı seçin!

Sadece anne babaların değil dedelerin, ananelerin, babaannelerin de rahatlıkla kullanabileceği bu uygulama çocuklar ile bağınızın kopmamasını sağlamış oluyor. Uygulamayı beğendiyseniz hemen Appstore‘dan indirebilirsiniz. Alttaki linke tıklayarak kolay bir şekilde uygulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

https://itunes.apple.com/tr/app/caribu/id763451959

Yorum Yap