Geçtiğimiz haftalarda Toshiba’nın çıkardığı 8 inçlik küçük tabletin haberini sizlerle paylaşmıştık. Şimdide dev ekranlı tabletler hakkında yazdık.

Samsung ve Toshiba‘nın minik ekranlı tablet hazırlıkları yaptığını daha önce duyurmuştuk. Bu küçük tabletleri seyahatlerinizde rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğinizden bahsettiğimizde, mutlaka tabletleri küçülteceklerine büyütmeleri gerektiğini düşünenler olmuştur. Herkesin farklı beklentisinin olduğunu bilen ve bu doğrultuda yenilikler sunan Samsung, gelecek yıl küçük ekranlı tabletin yanında dev ekranlı tableti de satışa sunacak.

Tabletiniz size ufak geliyorsa yada alacağınız tabletten önünüze kocaman bir dünya açılsın istiyorsanız gelecek yıl Samsung hayalinizi gerçekleştirmiş olacak. Bir anda çıkış yapan ve yerini korumaya kararlı gibi gözüken firmanın 12 inçlik tabletleri de en az diğer ürünleri kadar beğeni toplayacak gibi duruyor.

Dev tabletlerde 2014 yılında çıkacak yepyeni ürünler arasında yerini alacağına göre, bir tablet almak istiyorsanız acele etmemeniz yararınıza olacaktır.

 

İlgili Yazılar

Yorum Yap