Akıllı telefonların ortaya çıkmasıyla birlikte, bilgisayarda yapabileceğimiz pek çok işlemin telefonlarda da yapılabilmesi için sürekli uygulamalar geliştiriliyor. Daha önce sizlere Photoshop’un mobil uygulaması olan Photoshop Touch‘ı tanıtmıştık. Şimdi de daha kolay bir uygulamayı hayatınızı kolaylaştırmak için tanıtıyoruz.

Artık telefon üzerinden,  internetin tüm olanaklarından yararlanmak, bilgisayarınızda mevcut olan programları kullanabilmek mümkün oluyor. Akıllı telefon çağının bizlere sunduğu ve bilgisayar gerekmeden işlem yapabileceğimiz uygulamalardan biri de AppStore‘larda satışa sunulan Facetune uygulaması.

Facetune

Facetune

Photoshop gibi resim düzenleme uygulamaları arasına katılan ve en çok indirilen uygulamalar arasında yerini alan Facetune uygulaması çektiğiniz resimler üzerinde düzeltmeler yapmanıza olanak tanıyor. Tıpkı photoshop gibi, resimler üzerinde istemediğiniz görüntüleri silebiliyor, renk düzenlemeleri yapabiliyor, kırmızı göz onarabiliyorsunuz. Fotografınızı yaptığınız bu değişikliklerle birlikte sosyal paylaşım ağlarına yüklemenizde mümkün.

AppStore’lardan düşük bir maliyetle sahip olabileceğiniz Facetune uygulaması sayesinde profesyonel fotografçılığın görüntü kalitesine sizde ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

  • Ali

    Lisans Sorunu çözümü nasıl

  • ydyssu

    Tamam