Facebook’ta geçirdiğimiz zamanı arttırmak için, yöneticileri her geçen gün yeni bir uygulamayı hizmete sunuyor. Facebook’un son bombası ise ‘Bağışla’ butonu oldu.

Facebook Bağış Butonu

Facebook Bağış Butonu

Facebook’un yeni uygulaması olan bağışla butonu sayesinde, kar amacı gütmeyen yardım kuruluşlarına sosyal ağ üzerinden,  hizmet ücreti ödemeden bağış yapılabilir hale gelecek. Bunun için tek yapmanız gereken,  Facebook’ta dilediğiniz yardım kuruluşunun hesabına girip, zaman tünelinin tepesinde bulunan ‘bağışla’ butonuna basmak yeterli olacak. Daha sonra karşınıza çıkacak olan ekrandan bağış yapmak istediğiniz miktarı ve kredi kartı, banka kartı veya Paypal hesabı ödeme seçeneklerinden birini seçip onay verdiğinizde, yerinizden kalkmadan bağış yapmış olacaksınız.

Facebook uygulamalarından en yararlısı gibi görünen bu uygulama, maalesef şuan sadece Amerika’da kullanılabiliyor. 19 yardım kuruluşu ile sınırlı olan uygulamanın kısa sürede tüm Facebook kullanıcılarına açılacağı ve yardım kuruluşlarının sayısının arttırılacağı belirtiliyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yap