Seyahat etmeyi seviyorsanız ya da büyük şehirlerde yaşıyorsanız trafikte geçen sıkıcı saatlerde tabletler en iyi yol arkadaşınız oluyor. Ancak çantanıza tablet sığdırmak ve gün boyu tableti taşımak zorunda olmak bazen yorucu olabiliyor. Bu soruna kısmen bir çözüm bulundu. Toshiba, çantalarınızda ki tablet yükünü azaltacak yeni bir ürün geliştirdi. Toshiba Encore tablet avuç içine sığabilecek büyüklükte tasarlandığından dolayı,  tabletiniz cep telefonunuzun sığdığı her yere sığabilecek.

toshiba encore

Toshiba Encore

Toshiba Encore tabletin diğer tabletlerden farkının sadece boyutu olduğunu söyleyebiliriz. Dilediğinizde müzik dinleyebileceğiniz, dilediğinizde film izleyebileceğiniz, dilediğinizde oyun oynayabileceğiniz veya e-kitap okuyabileceğiniz eğlenceli aktivitelerin yanında, ön ve arka kameraları sayesinde fotoğraflar çekip paylaşmanızda mümkün.

Toshiba Encore tablet sadece eğlence için üretilmemiş. Microsoft Word, Excell, Power Point  programlarının 2013 sürümlerine de yer vererek, işlerinizi de tablet üzerinden yapmanıza olanak tanıyor. Aslında Toshiba’nın önceki iş tableti WT310‘un küçük versiyonu diyebiliriz. Performans bakımından da iyi bir tablet olduğunu söyleyebiliriz.

Fiyatı ise yeni çıkmış olmasına rağmen fena değil. Ortalama 899 TL’den satılmakta. Boyutu ise 8 inc

Yorum Yap