Bir Apple iPad veya iPhone kullacısıysanız, Apple’ın her güne bir uygulama kampanyasından yararlanabilirsiniz. Apple tarafından daha önceki yıllarda da gerçekleştirilen bu kampanya, uygulamaları daha yakından tanımanızı sağlıyor.

Apple’ın 26 Aralık tarihinden itibaren başlatacağı hediye içerik kampanyası 12 gün boyunca sürecek ve 6 Ocak tarihinde sonlanacaktır. Bu kampanya ile iTunes store da sunulan film, oyun, e-kitap içerikleri arasında bulunan bir uygulama günün bedava uygulaması olacaktır. Günün bedava uygulamasının hangi uygulama olduğunu telefonunuza her gün gelen mesaj ile öğrenebileceksiniz.

Apple 12 Gün

Apple 12 Gün Hediye Uygulaması

Denemek istediğiniz ancak indirmeye cesaret edemediğiniz bir iTunes store içeri varsa bu kampanyayı takip edip, içerikler hakkında birer günlük deneyim yaşayabilirsiniz. Böylece hangi içeriğin size daha uygun olduğunu öğrenmiş ve iPhone yada iPad cihazınıza bilinçli içerik yüklemeleri yapmış olursunuz.

Kampanya Apple kullanıcıları tarafından çok tutulacak gibi görünüyor. iOS kullanıcılarının neredeyse hepsinin katılacağı heyecanlı bir kampanya Apple kullanıcılarını bekliyor…

İlgili Yazılar

Yorum Yap