Akıllı telefon almayı yada mevcut akıllı telefonunuzu daha iyi bir teknolojiyle üretilmiş başka bir akıllı telefon ile değiştirmeyi istiyorsanız 2014 yılının ikinci yarısında çıkacağı söylenen Amazon Kindle Phone’un çıkışını beklemeniz yararınıza olacaktır.

Tablet, e-kitap okuyucu gibi teknolojik ürünleri üreten Amazon’un şimdi de akıllı telefon üretimine el attığı söylentileri hızla yayılmaya başladı. Amazonun üreteceği konuşulan bu akıllı telefonun hareket sensörlü olacağı, fotoğraf çekimlerinizi göz hareketinizden algılayıp üç boyutlu gerçekleştireceği ve telefon üzerinde birkaç kamera bulunacağı konuşuluyor.

Amazon

Amazon

Tüketim toplumunun en yeni ürüne sahip olma alışkanlıklarını bilen ve bu doğrultuda rekabet eden telefon üreticileri arasına Amazon’da katıldı. Telefon üretiminde devleşmiş firmalar rekabet güçlerini arttırmak için en iyi ürünü üretme yarışına girdikçe,  özenerek aldığımız akıllı telefonlar bile maalesef teknolojinin gerisinde kalıp modası geçmiş ürün halini alıyor. Ayrıca Amazon belki ileride bu 3D teknolojisini tabletlerine de ekleyebilir.

İlgili Yazılar

Yorum Yap