Bir internet sitesi yapmadan önce, ilk yapmanız gerekenlerden birisi bir alan adı sahibi olmak, diğer gerekli olan şey ise verilerinizi saklayabileceğiniz bir hosting satın almaktır. Son zamanlarda bir çok hosting firmasını görüyoruz fakat bunlardan hangisi daha iyi, hangisi daha kötü bilemiyoruz. Bir çok hosting firması, sunucularında warez gibi zararlı siteleri barındırıyor olabilir. Buda yapacağınız web site projesini hem arama motorları tarafında, hemde prestij bakımından projenizi çok etkileyecektir. Aslında bir internet girişimi yada normal bir web sitesi yaparken, seçeceğimiz hosting firmasının kaliteli olması her zaman tercih edilir. Fakat kaliteli bir hosting firmasını nereden bulacağınızı bilmiyorsanız eğer, bu yazımı sonuna kadar okumalısınız.

Sizi bu yazımda Vargonen ile tanıştırmak istiyorum. Vargonen, son derece kaliteli hosting ve sunucuları aynı zamanda alan adıda  alabileceğiniz bir hosting firmasıdır. Genelde ülkemizde en iyisi en pahalıdır diye bir mantık var. Fakat Vargonen hem kaliteli hemde çok uygun fiyata sunucu yada hosting ihtiyacınızı temin edebileceğiniz bir firma.

Vargonen tüm ihtiyaçlar için paketler hazırlamış ve bu paketlerden hangisi sizin işinizi görüyorsa onu seçip, hemen bir hosting sahibi olarak web sitenizi kısa sürede oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca, Vargonen’in sunmuş olduğu hosting ve sunucu hizmeti ile sitenizdeki sayfalar hızlı açılır. Aynı zamanda firma, uyumlu hostinglerde satmakta. Siz ilk önce projenizin alt yapısına karar veriyorsunuz. Ardından firmanın web sitesi olan www.vargonen.com ‘u ziyaret ederek, sitenizin alt yapısına uygun bir hosting alabiliyorsunuz. Örneğin projeniz, WordPress bir web site açmaksa, WordPress uyumlu hosting satın alarak anında işinize başlayabilirsiniz. Ayrıca sektörde en uygun alan adını yine bu firmadan temin edebiliyorsunuz. Alan adı kaydını, 8.99$ gibi ucuz bir rakamla yıllık olarak satın alabiliyorsunuz.

Yani uzun lafın kısası, doğru hosting için Vargonen’i tercih edin!

İlgili Yazılar

Yorum Yap