Bir ürün almadan önce bir çok kişi, ilgili kategoride bulunan ürünün web sitelerine teker teker girer ve fiyat incelemesinde bulunur. Hangisi en kaliteli, güvenilir, sağlam ve en önemlisi ekonomik ise oradan alışverişini yapar. Alıcının istediği kriterlere ulaşabilmesi için diğer bir yollar ise evlere dağıtılan broşürler, tam sayfa gazete ilanlarındaki broşürler ve dergilerde yer alan reklamlardır. İnsanlar, broşürlere bakarak hangisi kendisine daha iyi geliyorsa o firmanın mağazasına gidip ürününü almaktadır. Fakat, bu broşürleri inceleyemeyen insanlar olabilir ve broşürlerde yer alan kampanyaları bir çok insan kaçırabilir yada broşürleri hiç dikkate almayan fakat bir çok kampanya kaçıranlar vardır. Bunlardan biriside benim 🙂

Bugün gördüğüm bir site sayesinde artık, broşürlerdeki kampanyaları kaçırmayacağım. Bu siteyi iyi ki keşfetmişim. Daha keşif ettiğim ilk günden, güzel kampanyalar gördüm. Keşfettiğim bu siteyi hemen sizinle paylaşmak istiyorum. Sitenin adı, ebroşür ve site benim gibi broşür kampanyalarını kaçıran insanlar için yapılmış diyebilirim. Sitenin amacı, bulunduğunuz konuma göre size broşür kampanyalarını sunmak ve broşürleri en iyi inceleme fırsatı sunmak. Yani ben bugün bir tablet PC almak için araştırma yapsam. İlk olarak ebroşürü ziyaret ederdim. Nedeni ise bana bulunduğum şehire göre tüm teknoloji marketlerinin yapmış olduğu kampanyalı broşürleri bana sunacak. Bende en iyi kampanya hangi teknoloji marketinde yer alıyorsa, tablet bilgisayarımı oradan alacağım.

Yani, artık tüm teknoloji marketlerin web sitelerine teker teker girmek yok. Teknoloji marketlerin bizlere sunmuş olduğu tüm broşürler bu web sitesinde yer almakta. Siz sadece alacağınız ürünün kategorisini seçin ve internet siteside size tüm kampanyalı broşürleri sizlere sunsun. Ayrıca sitenin en önemli özelliği ise kolay arayüzü ve kolay erişebilirlik olmuş. Bu kaliteli arayüz ve hızlı olması sayesinde kolayca sayfaları gezebilirsiniz. Kolay erişebilirlik demişken, sitenin Android ve iOS uygulamasından bahsetmiştim. Yani, bu uygulamalar sayesinde istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde broşürleri inceleme fırsatında bulunun. Daha detaylı bilgi almak için ebroşürün internet sitesini ziyaret edebilir. Yada, bu internet sitesini sosyal medyada takip ederek, ileriki zamanlarda sizlere sunulan kampanyalı broşürleri asla kaçırmayın.

E broşürhttps://www.facebook.com/ebrosur

https://twitter.com/ebrosur

İlgili Yazılar

Yorum Yap