Apple son aylarda borsada kötüye gidiyordu. Bunun düzelmesi içinde 5C’yi tanıtan ve ileri ki zamanlarda hayata geçecek olan 5C tanıtımı ardından Apple daha da kötüye gidiyor!

Borsalarda ki gücünü gün geçtikçe yitiren dev telefon ve bilgisayar firması Apple, 5C adlı telefonu ile bu gücünü tekrar toplamak istiyordu. Fakat şuan için işler pekte öyle iyi gitmiyor. 5C tanıtımından 1 gün sonra yani salı günü %2’lik bir değer kaybetti. Tanıtımın 2. gününden sonra ise bir önceki güne göre bu rakam 2 katından daha fazlaya çıkarak, çarşamba günü hisseler %5 daha geriledi. Bakalım bu hafta Apple için nasıl olacak? Hisseler her geçen gün katlanarak düşüşte mi olacak? Yoksa eski gücünü tekrar toplayacak mı? Bu sorular merak konusu oldu.

Aslında Apple her ürün tanıtımında hisseleri katlanarak artıyordu fakat bu ürün tanıtımı Apple için kötü oldu. Belkide kullanıcılar bu ürünün çok fazla tutmayacağını tahmin ederek bu üründen soğudular olabilir. Bu hafta tekrar Apple hisselerini sizde takip edin. Bakalım bu hafta Apple’ı neler bekliyor olacak?

Yorum Yap