WordPress alt yapılı bir siteniz varsa olmazsa olmaz şeylerden biridir, iletişim formu eklentileri. Peki hangisi iyi hangisine ihtiyacınız var? Hepsini bu başlık altında topladık.

Bir internet siteniz varsa, ziyaretçileriniz varsa yada bir şirket siteniz varsa, ziyaretçileriniz yada müşterileriniz sizle internet üzerinden bağlantıya geçmek isteyeceklerdir. İşte bu konu altında bende bu iletişim formlarını tanıtacağım. Hangisini daha çok beğenirseniz, onu indirin. Elimden geldiğince iletişim formları hakkında güzel bilgiler bulmaya çalıştım. Bakalım hangisini daha çok beğeneceksiniz…

  1. Contact Form 7 : WordPress sitelerde en çok kullanılan eklentilerden birisidir. Ajax tabanlı bir eklentidir ve Captcha desteğine sahip bir eklentidir. Güzel ve kullanışlı arayüzü sayesinde kolayca iletişim formunuzu oluşturabilirsiniz.
  2.  Contact Form : Diğer iletişim formu eklentisi gibi bir eklenti zaten hepsinin amacı farklı bununda özelliklerinden bahsetmek gerekirse, iletişim formundan gönderilen formun kopyasını gönderen kişinin e postasınada gönderebiliyor.
  3. Fast Secure Contact Form : Kodlama dili XHTML ve HTML olan bu iletişim formunun arayüzü biraz sade. Sadeliği seviyorsanız blogunuza hemen kurabilirsiniz.
  4. Contact Form Maker : Bu iletişim formu diğerlerinden daha farklı diyebiliriz. Diğerlerinde olmayan özellikleri var. Örneğin, harita ekleyebiliyorsunuz, 10 farklı iletişim formu şablonu bulunmakta ve istatik, doğrulama gibi özellikleride mevcut.

İlgili Yazılar

Yorum Yap