İnternette dolaşırken, bir video beğendiniz ve bu videoyu daha sonra dinlemek için indirmek istiyorsunuz, fakat bir çok video sitesinde indirme özelliği yok. Bunun için Freemake Video Downloader’ı kullanabilirsiniz.

Video sitelerinde, o videoyu indirmek için linkin bulunmaması sizin o videoyu indirememeniz anlamına gelmez. Bir çok video indirme programı var. Fakat bir çoğu sadece Youtube‘da olan videoları indirebilmenizi sağlıyor. Yani sizi Youtube’a mahkum ediyor. Siz Youtube dışında başka bir sitede video indirmek istiyorsanız; Freemake Video Downloader imdadınıza yetişiyor.
Freemake firmasının çıkarmış olduğu bu enfes program ile videolarınızı HD ve 4K video formatlarını rahatlıkla indirebilirsiniz. Ayrıca program 4K 4096p, HD 1080p, HD 720p, 480p, 320p, 240p kalitesinde olan bu videolarıda rahat bir şekilde indirebiliyorsunuz. Her programın bir kaç kötü özelliği kesinlikle vardır. Bu programında var. Bence olmazsa olmaz özellikler değil bunlar. Bu özellikler video indirmenize engel değil. Kötü yanları, Türkçe dil desteğinin olmaması ve programın kendisine ait video oynatıcısının olmaması. İyi yanları ise kaliteli arayüz tasarımı, 30’dan fazla video indirme sitesinden video indirebilmeniz. Beğendiğiniz videoları sosyal medya hesaplarında paylaşabilmeniz ve en önemli özelliği ise farklı ve kaliteli formatlardaki video dosyaları indirebilmesi.Freemake
Peki ben bu programı nasıl indireceğim diye kara kara düşünmeyin. Freemake firmasının internet sitesine girip hemen indirebilirsiniz.

Yorum Yap