En son “Graph Search” uygulamasını tanıtan Facebook, basına dağıttığı davetyelerde 7 martta tasarımını tanıtacağını duyurdu.  Bakalım Facebook 7 martta karşımıza hangi yenilikler ile çıkacak?

En son 2011 yılında büyük bir düzenlemeye giren Facebook tekrar tasarımının bir bölümünü değiştirmeyi düşünüyor. Aslında 2011 yılında sitede büyük değişiklikler olmuştu. Zaman tünelinin gelmesi ile bir çok Facebook kullanıcısı hayel kırıklığına uğramıştı. Zaman tüneline kullanıcılar biraz geç alıştı. Bakalım Facebook kullanıcıları yeni tasarımı beğenecekler mi?

Peki neler mi değişecek? Yeni tasarımla birlikte ‘Haber Kaynağı’, arama özelliği(graph search) ve kullanıcı profilleri ile birlikte sitenin önemli bölümleri değişecek.

İlgili Yazılar

Yorum Yap

 • Taner Aksoy

  Aslında değiştirmese daha iyi olacak bence. Neden mi ? Herkes bu tasarıma alıştı ve değişirse sıkıntılar olabilir. Ama değişiklikte iyidir bir yönden.

 • weBurak

  Değşitirmese daha iyi olur, ne zaman değiştirmeye çalıştılar git gide battılar..

 • Abdulkadir Avan

  Değiştirsinlerde bi bakalım bakalım bende bu tasarımdan sıkılmıştım 🙂

  Gel gör ki tasarım değişince her şeyin yerinide değiştirler ayarlar filan tekrar bulmak zor olmasa bari 🙂

 • ibrahim

  Valla tamamen değişmeli bence çok ama çok sıkıcı geliyor girmiyorum bile artık!

 • Musa Kaya

  Bencede değiştirmeli uzun zamandır aynı tasarım üstünde bence çok oynadılar yeni bir tasarıma ihtiyaç var Twitter tasarımı bence daha hoş..

 • Rabbit Hole

  Tasarım yine değişicek, her gün “bu ne bee ben bunu kullanmam” yazan insanlar göreceğiz, aradan kısa bi süre geçtiğinde herkes sıkıntısız bir şekilde kullanıyor olacak. Her tasarım değişikliğinde bunu yaşıyoruz (: