skype

Skype’ın muhteşem ötesi ofisini incelemeye aldık ve söylendiği kadar güzel olduğunuz gördük. Skype’ın ofisini aşağıdaki resimler anlatıyor sanırım.


Bugün Skype’ın ofisini araştırdım ve gerçekten çok güzel, eğlenceli ve muhteşem bir ofisi var. Türkiye’de en çok konuşulan ofislerden biriside sahibinden.com’un ofisiydi. Bana göre skype’ın ofisi sahibinden.com’dan çok daha iyi. Dünyanın en çok kullanılan programlarından olan bir firmanın böyle güzel bir ofisi olması pekte şaşırtıcı değil aslında. Skype’ın iç tasarımı gerçekten çok hoş. Sizde beğeneceksinizdir zaten resimleri gördükten sonra.


(resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız)

Skype Ofisi
Skype Ofisi
Skype 2003’te Estonyalı geliştirici Ahti Heinla, Priit Kasesalu ve Jaan Tallin tarafından kuruldu. Daha sonra da firmayı Microsoft satın aldı.
Skype Ofisi
Skype aslında çok kısa bir sürede büyümüş. Şuan 600 milyonu aşkın kullanıcı mevcut.


Skype Ofisi
Microsoft 2011 yılında Skype’ı 8.5 miyar dolara satın aldı. 
Skype Ofisi
 

Diğer Görseller 

(resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız)

Skype Ofisi

Skype Ofisi Skype Ofisi
 Skype OfisiSkype Ofisiİlgili Yazılar

Yorum Yap

 • ibrahim

  Bence bana görede en iyisi google çalışma ofisi her ülkede aynı değerde ofisler mevcut Türkiyede dahil olmak üzere…

 • Talat

  Google, Microsoft filan neyse de Skype’nin böyle bir ofis inşaa etmesi beni şaşırttı 🙂 adamlar çalışanlarının kıymetini biliyor değer veriyor.

 • Musa Kaya

  Şimdi google ye karşı skype bir tutulamaz ama böyle bir ofisin olmasıda bencede harika. Google bütün dünyada kullanılan bir arama motoru ama skype fazla kulanışmıyor 2 aydır. Türkiye’de kitlesini oluşturmaya başladı ona rağmen bencede mükemmel şeylere imza atacak gibi düşünüyorum..

 • Semih YAZICI

  Yazık bu kadar masrafa. Skype için çok fazla harcama.