Webcamler normalde düşük çözünürlüklü olur ve birisiyle skype, messenger gibi sosyal ağlarda konuşurken görüntünüz çok iyi gitmez. İnsanoğlu her zaman en iyisini ister. İşte A4Tech‘te bu konuya el attı ve full çözünürlüklü webcamleri satışa sundu.

A4Tech ten full çözünürlüklü webcam


A4Tech, normalde klavye ve fare ürünleriyle daha çok bilinir. Görünen o ki webcamlerde de büyük bir devrim başlatacak gibi gözüküyor. PK-910H adeta küçük bir güvenlik kamerasına benziyor. Fakat küçük olmasına rağmen gerçekten de büyük işler çıkartıyor. Bu webcam ayrıca üstün teknolojik özelliklerlede donatılmış. Bunlardan bir taneside yansımayı engelleyici teknolojisi, bu teknoloji ile camdan gelen yansımayı engeller yani artık hayalet gibi görünen görüntüler ortadan kalktı diyebiliriz.

Yazının başlığı full çözünürlüklü webcam olduğu için, çözünürlük kalitesini yazmadan geçemeyeceğim. Bu küçücük makine 1920×1080 çözünürlüğünde ve çok canlı görüntüler oluşturduğu kesin. Bu ürünün diğer önemli özelliği ise düşük ışıkta bile net görüntüler çıkartabilmesi. Çoğu webcamlerde görmüşsünüzdür. Webcam’in üzerinde led ışıklar oluyor, bu kamerada led ışık bile kullanılmamasına rağmen loş ışıkta bile güzel görüntüler elde edebilirsiniz.


Yorum Yap