Fenerbahçe’ninde Yandex Arama Motoru Olacak

Fenerbahçe resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, 

Yandex işbirliğiyle büyük ayrıcalıklar ve Türkiye’de bir ilk Fenerbahçe temalı internet tarayıcısı geliyor! 
Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ve YandexTürkiye Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Ali Yalçındağ’ın, www.fbyandex.com.tr işbirliğini ve detaylarını duyuracağı basın toplantısı, 19 Kasım 2012 Pazartesi, 11:00’de, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu 1907 Tribünü’nde…
Taraftarlarımız aradıkları tüm soruların cevaplarını, kendilerine özel hazırlanan www.fbyandex.com.tr web sitesi üzerinden bulabilecek ve Yandex teknolojileri kendilerine özel hazırlanan “fbyandex.com.tr” uzantılı e-posta adreslerini kullanmaya başlayabilecek.
 Ayrıca, Yandex işbirliği ile kulübümüzden bir ilk! Türkiye’de ilk kez bir Spor Kulübü -Fenerbahçe Spor Kulübü- kendisine özel bir internet tarayıcısı tasarlatıyor…” denildi.

Eylül 1997 yılında İstanbul'da doğdu. Bilgisayarla erken yaşlarda tanıştı ve onu hiç bırakmadı. Bilgisayarda kendini sürekli geliştirdi ve 2012 yılının sonuna doğru bu siteyi kurdu. Kurduğu ilk günden beri aynı heves ile sizlerle yazılarını paylaşıyor. Bloggerlık gerçekten onun için çok önemli. Aslında bizlere bu blogta sürekli değişen teknoloji dünyası ile ilgili haberleri aktarmak için bu blogu kurdu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>